Kilka słów o nas.....

Jeżeli trafiłeś na tą stronę oznacza to że poszukujesz barmana na wesele lub inną imprezę okolicznościową. Team „Barmanbrothers” jest gotów spełnić wasze wszelkie wymagania.Imprezę obsługuje dwóch barmanów Łukasz i Maciek, obaj posiadamy ukończone kursy barmańskie w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty.
Zapewniamy wszelkiego rodzaju pomoc przy organizacji imprezy. Ustalamy i omawiamy indywidualną kartę drinków, liczbę zaproszonych gości, tworzymy listę alkoholi (oferujemy również bardzo smaczne drinki bezalkoholowe dla kierowców i dzieci).
Tworzymy listę potrzebnych składników aby odciążyć Was w przygotowaniach oferujemy pomoc w zakupach. Na imprezie pojawiamy się wcześniej, rozstawiamy bar mobilny wraz z wyposażeniem, aby gdy tylko pojawią się goście móc zaserwować najlepszej jakości drinki.
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o telefon a na pewno udzielimy dobrych rad, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Wybierając Nas na imprezę macie Państwo pewność, że Wasi goście będą pili wyjątkowe drinki i koktajle przygotowane w sposób estetyczny i dokładny.

BarmanBrothers 2012 - 2014. | Projekt i wykonanie - Michał W. - michal_w@ospjedrzejnik.pl